Sponsorzy i partnerzy

SPONSORZY GŁÓWNI

Firma SANBUD prowadzi działalność budowlaną od 2003r. jest to firma ogólnobudowlana która świadczy kompleksowe usługi z zakresu robót ogólnobudowlanych. W wykonywanych pracach wykorzystujemy duże doświadczenie, własny personel techniczny jak również nowoczesne technologie budowlane. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Głównym aspektem budownictwa jakimi się zajmujemy, to: termomodernizacja budynków, docieplanie poddaszy oraz odwodnieniem drenażowym. W zakresie robót ogólnobudowlanych wykonujemy również roboty kompleksowych wykończeń wnętrz. Obecnie z powodzeniem działamy także na rynkach zagranicznych.
Pasja oraz zamiłowanie do jeździectwa zaowocowało założeniem w 2010 roku firmy M&A. Wieloletnie doświadczenie w sporcie pomogło w rozwoju przodującej marki w produkcji przeszkód jeździeckich. Niepowtarzalny design, innowacyjność produkcji oraz indywidualne podejście do klienta cieszy się dużym uznaniem wśród organizatorów największych zawodów jeździeckich w Polsce oraz za Granicą. Wraz z rozwojem firma poszerzyła swoją działalność o kolejne sektory przemysłu ukierunkowując się w przetwórstwie tworzyw sztucznych, sprzedaży oraz produkcji wyrobów aluminiowych.
Jakość i szacunek do pracy. Tradycja i marka. Innowacje i rozwój. Pozycja lidera w branży producentów ręcznych narzędzi budowlanych na rynku krajowym i międzynarodowym ma swe podstawy. Zobowiązuje. Firma Kubala cieszy się długą tradycją, równie długotrwałą jak uznanie naszej marki na rynku – prowadzimy działalność od 1987 roku, rozpoczynaliśmy od produkcji zaledwie kilku grup narzędzi, by w ciągu kolejnych dekad poszerzyć ofertę do kilkuset rodzajów. Założyciel firmy, Roman Kubala, dzięki surowym standardom jakości oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań stworzył solidną markę, którą obecnie rozwija wraz z kolejnym pokoleniem. Wizja, praca i pasja sprawiły, że Kubala jest dziś cieszącą się uznaniem i czołową pozycją lidera w branży rodzinną firmą z tradycjami.
Firma QBL została założona w 2004 roku przez Wojciecha Śliwka – jednego z pionierów kolarstwa górskiego i dwukrotnego mistrza Polski w zjeździe rowerowym, a także instruktora narciarstwa. Początkowa działalność firmy opierała się na prowadzeniu wypożyczalni oraz szkółek narciarskich w Beskidach, następnie jej aktywność skierowała się w stronę produkcji wyposażenia ośrodków narciarskich. Wielka pasja do narciarstwa w połączeniu ze znajomością branży sportowej oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wypożyczalni narciarskich zaowocowały powstaniem pierwszych specjalistycznych produktów. Skoncentrowanie uwagi na użytkowniku oraz jego potrzebach umożliwiło zaprojektowanie wyjątkowo trwałych i funkcjonalnych systemów przechowywania i suszenia sprzętu zimowego. W przeciągu kilku lat potencjał produkcyjny firmy powiększył się kilkakrotnie, a wokół jej założyciela zgromadził się zespół ludzi o podobnych wartościach, celach i ambicjach tworzenia projektów na globalną skalę. Dzisiaj QBL Systems posiada rozbudowaną, dynamicznie rozwijającą się sieć dystrybucji i realizuje projekty związane z infrastrukturą sportową w ponad 30 krajach na świecie. Obok trwałości i wartości użytkowych, kluczową rolę w projektowaniu nowych linii produktów odgrywa design, a jakość produktów QBL Systems potwierdzona została prestiżowymi nagrodami w branży sportów zimowych – ISPO Award Winner.
„Duo-spaw” jest młodą, rozwijającą się firmą powstałą (działającą) w Ustroniu. Firma specjalizuje się we wszelakich usługach spawalniczo-ślusarskich. Wykonujemy bramy, płoty, balustrady i różnego rodzaju konstrukcje stalowe. Mimo młodego wieku firma „Duo-spaw” pozyskuje coraz więcej zadowolonych klientów. Spowodowane jest to wieloletnim doświadczeniem w branży spawalniczo-ślusarskiej połączonym z profesjonalizmem, jakością, estetyką wykonania i miłą obsługą. Naszymi klientami są duże firmy jak i klienci indywidualni. Współpracujemy z wieloma firmami z branży deweloperskiej, budowlanej i nie tylko. Wykonujemy indywidualne, nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Staramy się w sposób elastyczny dostosować do wymagań naszych klientów. Nie boimy się wyzwań. Działamy na obszarze całej Polski, a także na rynkach zagranicznych. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty i usług.

SPONSORZY OFICJALNI

Opis w przygotowaniu

Opis w przygotowaniu

SPONSORZY

PARTNERZY